Poręcz dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne powinny mieć maksymalnie ułatwione wstawanie, chodzenie, zawsze i w każdej sytuacji powinny mieć się czego złapać. DO tego właśnie służą poręcze dla niepełnosprawnych.

W naszym sklepiku mamy do wyboru wiele różnych typów takich poręczy. Od małych poprzez średnie, aż do tych dużych. Poręcz można zamontować osobie niepełnosprawnej w łazience, w toalecie, przy schodach i we wszystkich innych miejscach gdzie osoba niepełnosprawna mogłaby potrzebować się czegoś złapać.

W niedalekiej przyszłości zamierzamy wprowadzić do naszej oferty poręcze firmy Max-Buch – firma jest znana na całym świecie z produkcji poręczy dla niepełnosprawnych zrobionych z wysokogatunkowej stali szlachetnej, a nie z badziewnego aluminium.

Póki co zachęcamy naszych klientów do zakupu poręczy zrobionych z plastiku. Też są całkiem dobre – nie łamią się, mają fajne kolory. Kiedy zamówimy poręcze stalowe to wymienicie sobie Państwo na te nowsze. My zarobimy dwa razy, a Wy kupicie dwa razy i dwa razy się narobicie.

Serdecznie zapraszam do kupna i do zadawania ewentualnych pytań.