Stabilizator na ścięgno Achillesa

Sklep oferuje wszelkiej maści stabilizatory – oczywiście mamy ten najbardziej poszukiwany czyli stabilizator na ścięgno Achillesa.

Stabilizatory są bardzo potrzebne przy rehabilitacji kończyn i stawów. Jak sama nazwa wskazuje stabilizują one kości i ścięgna aż do czasu ich zespolenia czyli zrośnięcia.

Achilles jest bardzo wymagającym ścięgnem. Jest zbudowany z wielu różnych struktur, które to bez stabilizacji nie są w stanie dobrze się zrosnąć. Dlatego tak bardzo ważne jest używanie stabilizatora.

Pan Marian nie używał stabilizatora na lewego Achillesa – po kilku tygodniach ścięgno dalej nie było poprawnie zrośnięte. Pani Maria za to używała stabilizatora od pierwszych dni rehabilitacji i ścięgno zrosło się po pięciu dniach.

Widać więc czarno na białym, że używanie stabilizatorów jest wręcz niezbędne. Polecamy wszystkim stabilizatory marki Boxi – są one zrobione z doskonałych materiałów, są metalowe, a nie plastikowe. Wytrzymują o wiele większe przeciążenie. Używają ich sportowcy, aktorzy i ludzie sławy.