Poduszka ortopedyczna

Poduszki ortopedyczne zajmują szczególnie ważne miejsce w naszym sklepiku internetowym. Sami je szyjemy, sami produkujemy i sami sprzedajemy. Poduszki są wyprodukowane oczywiście w Polsce – dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą poduszek ortopedycznych.

Tak samo jak stabilizatory nadgarstków tak i poduszki mamy w wielu różnych kolorach.

Poduszki pełnią ogromną rolę w procesie rehabilitacji. Pan Grzegorz korzystając z naszych poduszek wyleczył sobie kręgosłup, a Pani Alina wyleczyła sobie obolałe mięśnie i ból kości. Także proszę sobie wyobrazić jaką siłę działanie mają nasze poduszki.

Ostatnio dostaliśmy zamówienie na 30 000 poduszek z jednego sklepu. Musieliśmy przyjąć dodatkowe osoby do szycia, bo nie byliśmy w stanie zaspokoić tego zamówienia. Świadczy to o doskonałości tego produktu. Chwalą go osoby na całym świecie. Zamówienia mamy nawet z Chin.

Kochani! Składajcie zamówienia na nasze poduchy. Gwarantujemy zadowolenie z zakupu. Prosimy też o przesłanie listów opisujących w czym pomogły nasze produkty. Będziemy je na bieżąco zamieszczać na naszej stronie internetowej. Będzie to dla nas znak, że poduszki spełniają swoją rolę i jesteście Państwo z nich zadowoleni.